Týmy KBM Group působí ve více než 20 zemích a obsluhují své klienty ve 114 zemích.

Co nabízíme

KBMGroup CEE

Database Marketing Services

Database Management

Řešení pro správu zákaznických dat, které slouží jako unifikované úložiště dat a umožňuje nad nimi provádět rychlé a efektivní výběry.

více >

Data Care

Neplýtvejte zbytečně vynaloženými penězi na přímou komunikaci. KDC vám umožní získat maximum z vaší báze B2C či B2B dat.

více >

GeoMarketing

Vylepšete vaše stávající prodejní schémata díky novým informacím. KGM dodá novou informační dimenzi o vašich zákaznících.

více >

Insight Finder

Poznejte skutečné chování vašich zákazníků a maximalizujte jejich hodnotu díky relevantní komunikaci založené na zjištěných insightech.

více >

Propensity Model

Zvyšte efektivitu svých direct kampaní oslovením pouze těch, u nichž je vysoká pravděpodobnost nákupu vašeho produktu či služby.

více >

Anti-Churn

Využívejte své zdroje na udržení zákazníků efektivně. KAM pomáhá správně identifikovat rizikové zákazníky a zahájit cílenou nadstandardní péči právě o ně.

více >

Campaign Management

Zajistěte maximální možnou efektivitu všech kanálů přímé komunikace tím, že budete efekt každé kampaně měřit a učit se z něj.

více >

Web Analytics & Optimization

Web Analytics

Správné nastavení analytiky vám pomůže detailně porozumět vašemu webu a přesně měřit všechny cíle.

více >

Web Optimization

Optimalizace obsahu webu nebo kampaně tak, abychom maximalizovali cíle.

více >

Web Monetization

Ocenění hodnoty jednotlivých podstránek webu. To umožní soustředit se jen na ty části webu, jejichž optimalizace přinese největší ROI.

více >

SEO

Search Engine Optimization vám zajistí nejlevnější návštěvy na webu a navýšení prodejů.

více >

Web Monitoring

WLIP

Web Listening Platform vám umožní dozvědět se vše o tom, jak je vaše značka, či vaši konkurenti vnímaní v prostředí internetu.

více >

Analytics

Nabízíme celou řadu analytických produktů, které dokáží zpracovat data z WLIPu a získat tak cenné marketingové insighty a know-how.

více >