Týmy KBM Group působí ve více než 20 zemích a obsluhují své klienty ve 114 zemích.

Reference

Tomáš Vacek

Tomáš Vacek

Business Development Manager
Nev-Dama

KBMG jsme zadali kompletní audit výkonu webu nev-dama.cz. Součástí auditu je identifikace klíčových míst průchodnosti webu a následná optimalizace cest vedoucích k prodejům zájezdů. Klíčové pro úspěch je optimalizace na základě detailních dat z analytiky, což nám KBMG 100% zajišťuje. Druhý pilířem je maximalizace návštěvnosti stránek, kde intenzívně pracujeme na SEO optimalizaci jak pro české, tak i pro naše polské stránky.

Michal Smejkal

Michal Smejkal

Ředitel internetového sázení
GE Tipsport

Do velké míry unikátní schopností KBMG je propojení online dat pohybu lidí na internetu a reálných transakčních dat. Protože stránky tipsport.cz mají statisíce návštěv měsíčně a statisíce transakcí denně, je pro nás důležité měřit jednotlivé cesty směřující k naplnění našich obchodních cílů na webu. Získané informace nám slouží jako vodítko pro rozhodování, jaké části webu bychom měli optimalizovat, abychom co nejvíce zvýšili jeho obchodní výkon. Tato služba je pro nás přínosná, protože sami bychom se k těmto informacím nedostali.

Pavla Tomsová

Pavla Tomsová

Marketing Manager
Nokia

WLIP využíváme v celém regionu Střední a Východní Evropy již více než rok. Každý týden monitorujeme, jak se lidé baví o Nokii a jejích konkurentech. WLIP nám slouží pro získání ceného know-how a insightů, např. pro uvedení nového produktu na trh. WLIP nám také pomohl identifikovat diskutující, kteří se o nás baví nejvíce a s těmito opinion leadery dále pracujeme. Výstupy nástroje také využíváme k hodnocení úspěchu našich reklamních kampaní a PR aktivit.

Studie Forrester

Ve studii globální konzultantské společnosti Forrester se KBMG umístila mezi top 3 společnosti v oblasti Databázových marketingových služeb. Navíc je jediná poskytující své služby i na Evropském trhu.

  • "KBM Group delivers strong capabilities across the array of database, analytics, data, strategy & operations."
  • "KBM Group had the highest percentage of clients responding that they are extremely satisfied with the strategic contribution they make to our business."
  • KBMG scored highest among all service providers on overall strategy, the strength of its management team, and the company’s global strategy.

Vybraní klienti KBMG CEE